Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | Oval |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 4.6cm |
| Lens Height | 4cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | FELRES |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.