Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | Circular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 6301 |
| Lens Width | 53mm |
| Lens Height | 55mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Optical Attribute | UV400, Anti-reflective |
| Brand Name | Ralferty |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.