Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Lens Width | 62mm |
| Lens Height | 57mm |
| Frame Material | Plastic |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.