Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | SM4207 |
| Lens Width | 5.4cm |
| Lens Height | 4.5cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | Glocco |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Glasses with Diopter | 0 to -6.0 |
| if you donot need Diopter | Choose 0 |
Instock
There are no reviews yet.