Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Y242, Oculos De Sol Feminino Masculino F3025 |
| Lens Width | 54mm |
| Lens Height | 44mm |
| Lenses Material | Glass |
| Department Name | ADULT, Adult |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic, Gradient |
| Brand Name | YURERSH |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Style | SQUARE, Fashion |
| Color | 3 colors |
| Visible fluoroscopy | 99% |
| Anti-UV grade | UV400 Protection glasses women |
| Mirror wide | 147mm |
Instock
There are no reviews yet.