Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | rectangle |
| Model Number | RD141-6 |
| Lens Width | 4.5cm |
| Lens Height | 3.7cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Plastic, Plastic |
| Lenses Material | Acrylic, Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear, Transparent/Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Gradient |
| Brand Name | BONCAMOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Color | Green Blue Pink Orenge Beije Drake Green |
| Product Name | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.