Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 7.5cm |
| Lens Height | 5.1cm |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | JOSEJINN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.