Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 2 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | s23252 |
| Lens Width | 64mm |
| Lens Height | 54mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | Gradient, UV400 |
| Brand Name | BYLEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Style | Pilot |
Instock
There are no reviews yet.