Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | Circular |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 3548 |
| Lens Width | 51mm |
| Lens Height | 45mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN, Women Men |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Optical Attribute | polarized, UV400 |
| Brand Name | MOKDUFF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Name | Women Classic Sunglasses |
| Style | Fashion, Vintage, Hexagon |
| Face | Round face, long face, square face, small face, big face |
| Occasion | Shopping, travel, beach, party, Cycling |
| Function | 100% UV 400 Protection against harmful |
Instock
There are no reviews yet.