Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Model Number | PFD2082 |
| Lens Width | 5.0cm |
| Lens Height | 4.0cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | vicky |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.