Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Vacation |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Customized reading glasses |
| Style type | Circular |
| Model Number | RG0388 |
| Lens Width | 5.0cm |
| Lens Height | 3.9cm |
| Coating | EMI |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | WHITE |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic |
| Brand Name | SCOBER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.