Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Sunscreen sunglasses |
| Style type | CAT EYE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | F81013 |
| Lens Width | 54mm |
| Lens Height | mm |
| Lenses Material | TAC |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | TR-90 |
| Lenses Optical Attribute | polarized, Gradient, Anti-reflective, UV400 |
| Brand Name | Ralferty |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Clear Lenses | 0 Degree, Without Prescription |
| Service | Support Customize Prescription Lens, Pay Extra Cost |
| Cooperation | Support Wholesale or Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.