Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Outdoor sports |
| Applicable Scenarios | sport |
| Product Type | Multifunctional reading mirror |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 5.5cm |
| Lens Height | 3.4cm |
| Coating | HMC |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex, Women men |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic |
| Brand Name | Erilles |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| diopter | 0 +1.0 +1.5 +2.0 +2.5 +3.0 +3.5+ 4.0 |
| Feature | Full frame, far sight, reading glasses, presbyopia |
| Frame material | TR90 |
| Lenses material | PC |
| Function | Multifocal, Photochromic, look near and far sight, anti-blue light |
| Style | business, gentle, simple, sports |
Instock
There are no reviews yet.