Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | 7247 |
| Lens Width | 5.1cm |
| Lens Height | 3.4cm |
| Coating | HC |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Material | Glass |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, Unisex, MEN |
| Lenses Optical Attribute | MIRROR |
| Brand Name | NYWOOH |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.