Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Model Number | XNK129 |
| Lens Width | 5.2cm |
| Lens Height | 5.5cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | transparent |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | Photochromic |
| Brand Name | NEEK REDEN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.