Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | rectangle |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | TR0775 sunglasses |
| Lens Width | 5.2cm |
| Lens Height | 4cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | polarized |
| Brand Name | BINSYSU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Function | myopia glasses -1.0 -1.5 -2.0 -2.5 To -6.0 |
Instock
There are no reviews yet.