Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Home Comfort |
| Applicable Scenarios | Indoor Home |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | square |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | PFD2224 |
| Lens Width | 5.3cm |
| Lens Height | 4.9cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | VKYEE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
Instock
There are no reviews yet.