Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Style type | Oval |
| Model Number | UV400 |
| Lens Width | 54mm |
| Lens Height | 43mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Alloy |
| Lenses Optical Attribute | Gradient, UV400 |
| Brand Name | Eyedow |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.