Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 6063 |
| Lens Width | 150mm |
| Lens Height | 65mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Department Name | ADULT |
| Gender | WOMEN |
| Frame Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | polarized, UV400 |
| Brand Name | BULIAN |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, TGA |
| Style | HEART |
Instock
There are no reviews yet.