Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Length | 6.8cm |
| Item Width | 2.3cm |
| Item Weight | 8g |
| Item Height | 1.2cm |
| Model Number | Contact Lenses Tweezers |
| Pattern Type | Solid |
| Self-cleaning Contact Lens Cases | No |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | xgnvpy |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.