Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | 5454 |
| Feature | Luminous |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | otex |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.