Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 13 × 3 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 21.5cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Acrylic |
| Model Number | QG85 |
| Feature | Auto Date, Water Resistant |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.