Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 8 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | CRYSTAL |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 39mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 23.5cm |
| Band Width | 19mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | 1449/quartz watch/children watch/watch boy |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Watch | quartz watch/watch boy/wrist watch |
| children watch | kid watch/wrist watch/watch bracelet |
| waterproof watch | skmei watch/watch clock |
Instock
There are no reviews yet.