Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Round |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Dial Diameter | 40.5mm |
| Band Width | 20mm |
| watch 1 | smart watch for kids |
| watch 2 | kids watch |
| watch 3 | watch |
| watch 4 | smart watches |
| watch 5 | Watches |
| watch 6 | children's wrist watch |
| watch 7 | Wristwatch |
| watch 8 | watch band |
| watch 9 | intelligent digital |
| watch 10 | Fashion Kids Watches |
Instock
There are no reviews yet.