Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 2 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Length | 21.5cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Acrylic |
| Model Number | GAE55 |
| Feature | Auto Date, Moon Phase, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Acrylic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Hbibi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.