Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 3 cm |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Dial Diameter | 32mm |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Material Type | RESIN |
| Model Number | CE31 |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | UTHAI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.