Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 36mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 23.5cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | Disney Mickey Mouse |
| Feature | Luminous, Water Resistant |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.