Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Shape | Rectangle |
| Band Material Type | Silicone |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Water Resistant, Week Display |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | vaiquela |
| Origin | Mainland China |
| Band Length | 26cm |
| Dial Diameter | 36.3mm |
| Model Number | Y68 Plus |
| Case Thickness | 12.5mm |
| CPU Model | TS5-K1021062101 |
| Resolution | 128*128 |
| Display Size | 1.44 inch |
Instock
There are no reviews yet.