Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 23cm |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | TKR22 |
| Feature | Auto Date, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Hbibi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.