Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 8 cm |
| Case Shape | Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 45mm |
| Case Thickness | 20mm |
| Band Length | 21cm |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | TY2071 |
| Feature | LED display, Auto Date, Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.