Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 1mm |
| Case Thickness | 1mm |
| Band Length | 1inch |
| Band Width | 1mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | Children's Watches |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.