Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 37mm |
| Case Thickness | 20mm |
| Band Length | 26cm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | RUBBER |
| Model Number | Digital Kids Watch |
| Feature | STOP WATCH, Back Light, Shock Resistant, LED display, Luminous, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | RUBBER |
| Movement | Digital |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.