Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Animal Shape |
| Dial Window Material Type | Acrylic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mmmm |
| Case Thickness | 8mmmm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 16mmmm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | bw1215 |
| Feature | Shock Resistant |
| Style | simple |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.