Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Shape | Round, Round |
| Dial Window Material Type | RESIN, resin |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Dial Diameter | 34mm, 34mm |
| Case Thickness | 12mm, 12mm |
| Band Length | 23.5cm, 23.5cm |
| Band Width | 14mm, 14mm |
| Model Number | SKMEI Kids watch 1721, SKMEI Kids watch 1721 |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Luminous, Auto Date, Chronograph, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Style | SPORT, SPORT |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.