Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | Plastic |
| Dial Diameter | 50mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 8.46inch |
| Band Width | 25mm |
| Band Material Type | PU |
| Model Number | B54 |
| Feature | LED display, Week Display |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Polyester |
| Movement | Digital |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.