Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 2 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | Woman Wris Watch 9076 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Curren |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Occasion | Anniversary Engagement Gift Party Wedding Dress Travel business |
| Feture | fashion casual classic elegant top luxury rhinestone |
| Strap | stainless steel band belt watch band bracelet |
| 3ATM Daily Water Resistant | can not put into water or shower |
| Power | Imported Japanese High Grade Movement |
| Sale | retial wholesale dropship |
Instock
There are no reviews yet.