Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 60cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Fabric |
| Feature | None |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | None |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | shsby |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.