Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.121 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 33mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 19cm |
| Band Width | 15mm |
| Band Material Type | Simulated-ceramics |
| Model Number | 9985 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, DIVER, Water Resistant, swim, luminous hands |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Weight | 61G |
| Women's watch | quartz watch |
| watch for women | Reloj mujer |
Instock
There are no reviews yet.