Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Oval |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Boxes & Cases Material | leather |
| Dial Diameter | 15mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 17cm |
| Band Width | 8mm |
| Band Material Type | tungsten steel |
| Model Number | 6530 |
| Feature | Shock Resistant, Water Resistant, swim |
| Style | SPORT |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | tungsten steel |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | JSDUN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.