Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | LEAD |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 38mm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Length | 18cm |
| Band Width | 14mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | WJ141 |
| Style | Luxury |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | Wal-Joy |
| Origin | Mainland China |
| Women Watch | relogio feminino |
| Ladies Watches | relojes de mujer |
| Female Watch | Luxury Watches Women Clock |
| Watch For Women | Quartz Wristwatch |
Instock
There are no reviews yet.