Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.097 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Dial Diameter | 22mm |
| Case Thickness | 8.3mm |
| Band Length | 23 |
| Band Width | 16mm |
| Band Material Type | leather |
| Model Number | 1116 |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Brand Name | SANDA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.