Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 22mm |
| Case Thickness | 7mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 12mm |
| Band Material Type | Alloy |
| Model Number | FA1737 |
| Feature | Water Resistant |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| BS bee sister | ladies watch |
| dropshipping | YES |
| free shipping | YES |
Instock
There are no reviews yet.