Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Width | 9mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Men's Watches |
| Dial Diameter | 41mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24.5cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.