Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 10mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | man's watch |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Feature | Complete Calendar, None |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YAZOLE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| color | green, black, brown, kaki |
| type | men watches |
| style | fashion, casual, sport |
| gender | man, male, boy |
| movement | quartz watch |
| sports watch | out door watches |
Instock
There are no reviews yet.