Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Case Thickness | 19mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | PU |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | RESIN |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | 1813 |
| Dial Diameter | 49mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Chronograph, Complete Calendar, Water Resistant, Alarm, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 25cm |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE, RoHS |
| Function | ABS+PU |
| Buckle | Stainless Steel |
| Time | 12/24 Hour Clock |
| Drop Shipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.