Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 9 cm |
| Case Thickness | 11.7mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | GT059 |
| Dial Diameter | 42mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 22cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Item | Engraved Wood watch |
| Specification | Customized Wood Watch for Men |
| Specification 1 | Christmas Gift, Birthday Gift, Anniversary Gift, Wedding Gift |
Instock
There are no reviews yet.