Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 6 cm |
| Display Type | Arabic numeral markers |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | Nylon |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 9283 |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | Shock Resistant |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23.5cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SOKI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| watch style | men watches |
Instock
There are no reviews yet.