Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Model Number | SMAEL 8007 |
| Dial Diameter | 54mm |
| Feature | LED display, Week Display |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | RESIN |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | SMAEL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.