Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Thickness | 17mm |
| Band Width | 26mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 50mm |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 27cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | foxbox |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.