Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 2 cm |
| Case Thickness | 17mm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Case Shape | Round |
| Model Number | 8027 |
| Dial Diameter | 48mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 20inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | SMAEL |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.